Buvol s vozem.
Akvarel 13,5 x 27 cm. Signováno vlevo dole tužkou, nedatováno. Vlevo nahoře tužkou nápis. Ilustrace ke knize: Zpěvy staré a nové Číny. Praha, Nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, 1957. Jedna z variant kresby, která byla použita na předsádce.
Chagall IV., str. 148 - 149.
26. 3. 2017 00:17
26. 3. 2017 00:17
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
1 025 Kč (1 211 Kč)
1 025 Kč (1 211 Kč)
Dražitel č.26, 26. 3. 2017 00:02