Orig. fotografie, grafogram na dokumentačním papíře. 16,7 x 15,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Vilém Reichmann 78. Pasparta, fólie.
Chagall XII., str. 292 - 293.
Fotografie, Skupina Ra
Fotografie, Skupina Ra
6 000 Kč (7 089 Kč)
6 000 Kč (7 089 Kč)