(Roučka Pavel) Malá slavnost.
Praha, Spolek českých bibliofilů, 1983. Edice 44. OBr., nestr. (9 s.). Vloženy čtyři barevné litografie Pavla Roučky signované tužkou uprostřed. Typografie Bohuslav Blažej. V tiráži podpis Karla Sýse. Výtisk č. 89/145.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
Dražitel č.28, 25. 3. 2017 21:36