Sněženky I.
Suchá jehla 14,8 x 12,6 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1945. Pasparta. List č. 3/3.
Loubal 76.
26. 3. 2017 01:31
26. 3. 2017 01:31
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
Dražitel č.4, 26. 3. 2017 01:16