Exlibris Dušana Pitteová. Růže na knize.

Macková, Anna (1887 - 1969)

Dřevoryt 10,5 x 10,2 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1943.

Humplík 178.

200 Kč (236 Kč)