Ex Libris Milena Nožičková. Ptáček na jabloňovém květu.
Barevný dřevoryt 9,4 x 6,2 cm. Signováno a datováno značkou vlevo v desce. Rok 1946.
Humplík 195, 205.
Dle Humplíka rok 1948. Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka.
270 Kč (319 Kč)
270 Kč (319 Kč)