Kniha M. Čmelíkové. Krajina s domem, v popředí čmelák.
Barevný dřevoryt 8,1 x 11,1 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1943.
Humplík 170.
270 Kč (319 Kč)
270 Kč (319 Kč)