Moje knížka. Vlaďka Pitteová. Pes na otevřené knize.
Dřevoryt 12 x 9 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1943.
Humplík 179.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)