Kniha F. Dvořáčkové. Luční koník na vřesu.
Barený dřevoryt 12,2 x 9,4 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1943.
Humplík 173a.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)