Kniha F. Dvořáčkové. Luční koník na vřesu.
Dřevoryt 12,2 x 9,4 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1943. Bílý papír.
Humplík 173.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)