Exlibris Dr. Ebba Jahnová. Stromy.

Macková, Anna (1887 - 1969)

Dřevoryt 15 x 10 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1943.

Humplík 174.

Sbírka pana Vlastimila Janíčka.

300 Kč (354 Kč)