Exlibris Dr. Ebba Jahnová. Stromy.
Dřevoryt 15 x 10 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1943.
Humplík 174.
Sbírka pana Vlastimila Janíčka.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)