Ex Libris F. Dvořáčková. Borový les.
Barevný dřevoryt 12,2 x 9 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1942.
Paulus 38.
Na papíře skvrnky vlhka. Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)