Ex libris Ing. E.M. Klicman. Malíř.

Váchal, Josef (1884 - 1969)

Barevný dřevoryt 13 x 8,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1941.

Paulus 102.

26. 3. 2017 00:08

500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)

Dražitel č.39, 25. 3. 2017 23:53