Ex libris Ing. E.M. Klicman. Malíř.
Barevný dřevoryt 13 x 8,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1941.
Paulus 102.
26. 3. 2017 00:08
26. 3. 2017 00:08
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
Dražitel č.39, 25. 3. 2017 23:53