(Hořánek Jaroslav) Dvacet pozdních básní aneb zaříkávání naděje.

Slavík, Ivan (1920 - 2002)

Praha, Spolek českých bibliofilů, 1988. OBr., volně vložené listy, 39 (4) s. Šest barevných leptů signovaných a datovaných tužkou Jaroslav Hořánek. Doslov Martin Svatoš. Grafická úprava Milan Albich. Celkem 900 výtisků.

Dvacet pozdních básní aneb zaříkávání naděje.

400 Kč (473 Kč)
600 Kč (709 Kč)

Dražitel č.9, 25. 3. 2017 21:47