Historické snímky Skupiny Ra.

Koreček, Miloš (1906 - 1989)

1. Reprezentační fotbalová jedenáctka skupiny Ra. Orig. fotografie 17,7 x 23,4 cm. 2. 17,4 x 23,3 cm. Uprostřed nalepen text na stroji, popis události a fotografií. Signováno a datováno autorem fotografií Miloš Koreček 1986. Pasparta, fólie.

Historické snímky Skupiny Ra.

8 500 Kč (10 043 Kč)
8 500 Kč (10 043 Kč)

Dražitel č.4, 29. 5. 2016 18:42