Abstraktní kompozice.
Kresba tuší 25,2 x 11,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole fixou Matal 84.
Chagall VIII., str. 120 - 121.
2 600 Kč (3 072 Kč)
2 600 Kč (3 072 Kč)