Postava.

Matal, Bohumír (1922 - 1988)

Kresba tuší 28,6 c 19,3 cm. Signováno a datováno vpravo dole fixou Matal 84. Pasparta, fólie.

Chagall VIII., str. 120 - 121.

Postava.

2 800 Kč (3 308 Kč)