Postava.
Kresba tuší 28,6 c 19,3 cm. Signováno a datováno vpravo dole fixou Matal 84. Pasparta, fólie.
Chagall VIII., str. 120 - 121.
2 800 Kč (3 308 Kč)
2 800 Kč (3 308 Kč)