Abstraktní kompozice.
Barevná kresba 23,7 x 16,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole perem 8/VI. 81 Matal.
Chagall VIII., str. 120 - 121.
4. 6. 2016 23:09
4. 6. 2016 23:09
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
Dražitel č.16, 4. 6. 2016 22:54