Abstraktní kompozice.

Matal, Bohumír (1922 - 1988)

 Barevná kresba 23,7 x 16,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole perem 8/VI. 81 Matal.

Chagall VIII., str. 120 - 121.

Abstraktní kompozice.

4. 6. 2016 23:09

2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)

Dražitel č.16, 4. 6. 2016 22:54