(vazba) Květy zla.

Baudelaire, Charles (1821 - 1867)

Brno, SSM PS, 1980. Edice 33 svazek IV. OBr., karton s otevřeným šitím, aplikace, košilka s aplikovaným koženým štítkem, kartonové pouzdro. Vázala Eliška Čabalová Hlaváčová v roce 1996. Signováno a datováno tužkou v tiráži. Nestr. (18 s.) + (18 s.). Vevázány dvě varianty téhož totulu, dvě varianty čtyř suchých jehel Jaroslava Škarohlída. Všechny suché jehly signovány tužkou, grafiky v II. variantě také datovány. Poznámka PhDr. Helena Knozová-Kusáková. Pod texty podpisy autorky. Vydáno k 55. narozeninám Jaroslava Škarohlída. Celkem dvakrát 35 číslovaných a neprodejných výtisků na ručním pap. z Velkých Losin. Tyto výtisky č. 32/I a 9/II. V tirážích podpisy nakladatele.

Květy zla.

26. 3. 2017 00:13

2 600 Kč (3 072 Kč)
13 000 Kč (15 360 Kč)

Dražitel č.2, 25. 3. 2017 23:58