Zátiší.
Barevná kresba na zeleném papíře 18 x 11 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou VZ. 73.
Chagall XXI., str. 317 - 319.
Kresby, Skupina Ra
Kresby, Skupina Ra
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)