Krajina.
Kresba tuší 14,4 x 19,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole V Zykmund 47.
Papír nadstavován.
Chagal XXI., str. 317 - 319.
Kresby, Skupina Ra
Kresby, Skupina Ra
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)