Na památku velkého jubilea Tomáše G. Masaryka. 1850 - 1935.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Lept 20 x 14,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Nedatováno, rok 1935. Vydal J.H. Štěrba v Uherském Hradišti. Tisk na ručním papíře Pannekoek. Hnědá varianta.

Žižka 768.

250 Kč (295 Kč)