Emporium 1934.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Lept 11,8 x 15 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1933. Tisk na ručním papíře Pannekoek. Zelená varianta.

Žižka 748.

Emporium 1934.

250 Kč (295 Kč)