Emporium 1934.
Lept 11,8 x 15 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1933. Tisk na ručním papíře Pannekoek. Zelená varianta.
Žižka 748.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)