Dva muži.
Lept 11,6 x 8,7 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře Pannekoek.
Chagall VI., str. 33.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.33, 25. 3. 2017 22:07