Dva muži.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Lept 11,6 x 8,7 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře Pannekoek.

Chagall VI., str. 33.

Dva muži.

200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)

Dražitel č.33, 25. 3. 2017 22:07