Ex libris Emil Gebauer. Stan, letadlo a míč.
Serigrafie s podtiskem 14,2 x 9,2 cm. Signováno a datováno v desce Kamil Lhoták 79.
Šteffek 16.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)