PF 77 Dr. M. Novotný. Vzducholoď.
Litografie s podtiskem 5,6 x 9,2 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Kamil Lhoták 76.
Steffek 76.
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)