Z cyklu Série pískových grafik.

Kocman, Jiří Hynek (1947)

Monotyp 17,5 x 12,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Nedatováno. Rok 1970. 2. stav ze tří. Pasparta.

Chagall V., str. 269 - 270.

26. 3. 2017 00:00

300 Kč (354 Kč)
375 Kč (443 Kč)

Dražitel č.26, 25. 3. 2017 23:45