Z cyklu Série pískových grafik.
Monotyp 17,5 x 12,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Nedatováno. Rok 1970. 3. stav ze tří. Pasparta.
Chagall V., str. 269 - 270.
26. 3. 2017 00:00
26. 3. 2017 00:00
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.26, 25. 3. 2017 23:45