Exl. VŠ. Muž a ženský akt.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Kombinovaná technika 14 x 7 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Nedatováno. Rok 1983. List č. 22/60.

Štorek 163.

Exl. VŠ. Muž a ženský akt.

150 Kč (177 Kč)