Exl. VŠ. Muž a ženský akt.
Kombinovaná technika 14 x 7 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Nedatováno. Rok 1983. List č. 22/60.
Štorek 163.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)