Stín mých varhan se podobá ledňáčkovi.
Kresba tužkou 15 x 5,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Zykmund, 1939. Vzádu název tužkou.
Chagall XXI., str. 317 - 319.
4. 6. 2016 23:04
4. 6. 2016 23:04
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)
Dražitel č.4, 4. 6. 2016 22:49