Ex libris Lorda Řitičky.
Barevná litografie 17,8 x 8,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Nedatováno.
26. 3. 2017 00:08
26. 3. 2017 00:08
90 Kč (106 Kč)
90 Kč (106 Kč)
115 Kč (136 Kč)
115 Kč (136 Kč)
Dražitel č.10, 25. 3. 2017 23:53