Litografie s podtiskem 17,4 x 12,3 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Liesler 78.
Chagall VII., str. 144 - 146.
26. 3. 2017 00:08
26. 3. 2017 00:08
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
Dražitel č.10, 25. 3. 2017 23:53