Liesler, Josef (1911 - 1991)

Litografie s podtiskem 17,4 x 12,3 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Liesler 78.

Chagall VII., str. 144 - 146.

26. 3. 2017 00:08

100 Kč (118 Kč)
150 Kč (177 Kč)

Dražitel č.10, 25. 3. 2017 23:53