Zamyšlený muž.
Litografie 23,2 x 21 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Kábrt 86.
Chagall V., str. 20.
Grafika ze souboru Deset grafických listů. Chrudim, Sdružený klub pracujících a Klub přátel výtvarného umění, 1986.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)