Lahev L´Ondine.
Serigrafie s podtiskem 12 x 9,4 cm. Signováno a datováno v desce 16.3. Kamil Lhoták 82. Signováno iniciálou tužkou vpravo dole. Tisk na archu ručního papíru z Velkých Losin.
Štefek 459.
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)