Fokalk.
Orig. fotografie 14,7 x 10,1 cm. Signováno vpravo dole černou fixou. Vlevo datováno 13.10. 1981.
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
750 Kč (886 Kč)
750 Kč (886 Kč)
Dražitel č.14, 25. 3. 2017 19:47