Fokalk.

Koreček, Miloš (1906 - 1989)

Orig. fotografie 14,7 x 10,1 cm. Signováno vpravo dole černou fixou. Vlevo datováno 13.10. 1981.

Fokalk.

700 Kč (827 Kč)
750 Kč (886 Kč)

Dražitel č.14, 25. 3. 2017 19:47