JH. Zadrátované vejce.
Suchá jehla 9,5 x 9,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1980. List č. 43/100.
Chagall XI., str. 252 - 253.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.26, 25. 3. 2017 19:50