Ex L. P.CH.

Plíšková, Naděžda (1934)

Barevná suchá jehla 11,8 x 7,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1980. List č. 37/100.

Chagall XI., str. 252 - 253.

Ex L. P.CH.

200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)

Dražitel č.26, 25. 3. 2017 19:49