Ex L. P.CH.
Barevná suchá jehla 11,8 x 7,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1980. List č. 37/100.
Chagall XI., str. 252 - 253.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.26, 25. 3. 2017 19:49