To ještě nevím.

Kállay, Dušan (1948)

Barevný lept 13,5 x 9,3 cm. Signováno, číslováno a datováno tužkou uprostřed. Rok 1986. List č. 111/150.

Chagall V., str. 65 - 66.

To ještě nevím.

26. 3. 2017 00:13

500 Kč (591 Kč)
850 Kč (1 004 Kč)

Dražitel č.33, 25. 3. 2017 23:58