To ještě nevím.
Barevný lept 13,5 x 9,3 cm. Signováno, číslováno a datováno tužkou uprostřed. Rok 1986. List č. 111/150.
Chagall V., str. 65 - 66.
26. 3. 2017 00:13
26. 3. 2017 00:13
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
850 Kč (1 004 Kč)
850 Kč (1 004 Kč)
Dražitel č.33, 25. 3. 2017 23:58