Frontispis knihy Francouzská poesie nové doby v překladech Viktora Dyka.
Suchá jehla 14 x 9,5 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1957. III. stav. Rám, pasparta, sklo.
Dvořák 294.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)