Frontispis knihy Francouzská poesie nové doby v překladech Viktora Dyka.

Tichý, František (1896 - 1961)

Suchá jehla 14 x 9,5 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1957. III. stav. Rám, pasparta, sklo.

Dvořák 294.

1 000 Kč (1 182 Kč)