Návrh obálky časopisu Švanda dudák.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Kresba černým perem 16 x 11,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole perem Aleš 1892. Pasparta.

Toman I., str. 10 - 13.

26. 3. 2017 00:18

2 900 Kč (3 426 Kč)
6 600 Kč (7 798 Kč)

Dražitel č.15, 26. 3. 2017 00:03