P.F. 83
Koláž na žlutém papíře 14,5 x 5,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Zykmund 82.
Chagall XI., str. 317 - 319.
Kresby, Novoročenky, Skupina Ra
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)