Figura.
Lept 9 x 6,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Matal 85. Rám, pasparta, sklo.
Chagall VIII., str. 120 - 121.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
525 Kč (620 Kč)
525 Kč (620 Kč)
Dražitel č.7, 25. 3. 2017 20:32