Akt ženy s vázou.
Mezzotinta 12 x 10,2 cm. Nesignováno, nedatováno. Pod grafikou tištěný název. Rám, pasparta, sklo.
Toman II., str. 533 - 536.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
375 Kč (443 Kč)
375 Kč (443 Kč)
Dražitel č.7, 25. 3. 2017 20:40