Orientální motiv.

Kobliha, František (1877 - 1962)

Suchá jehla 19,3 x 15,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Pasparta, fólie. Tisk na ručním papíře.

Chagall V., str. 263 - 264.

Orientální motiv.

1 400 Kč (1 654 Kč)