Orientální motiv.
Suchá jehla 19,3 x 15,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Pasparta, fólie. Tisk na ručním papíře.
Chagall V., str. 263 - 264.
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)