Zpracovávat je dokud jsou celé žhavé !
Linoryt 24,5 x 16 cm. Signováno a datováno vlevo nahoře pastelkou L. Mikulka 1978. Vlevo nahoře napsán název fialovou pastelkou. Pasparta, fólie.
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 700 Kč (2 009 Kč)
1 700 Kč (2 009 Kč)
Dražitel č.11, 25. 3. 2017 21:43