Ptačí sněm.
Tříbarevný linoryt 19,7 x 15,5 cm. Zelená varianta stromu. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Ota Janeček 1953. Vlevo nápis tužkou. Ilustrace ke knize La Fontaine, Jean de: 7 bajek. Praha, Ludmila Jiřincová a Ota Janeček, 1953.
Loubal 264.
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
1 301 Kč (1 537 Kč)
1 301 Kč (1 537 Kč)
Dražitel č.23, 25. 3. 2017 22:00