p.f. 1986 J. Gromeš. Akt.
Barevná litografie 17,8 x 9,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.
Chagall V., str. 20.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)