Park.
Suchá jehla 15,7 x 12,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1907. Pasparta, rám, sklo.
Páleníček 43.
29. 10. 2017 00:03
29. 10. 2017 00:03
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
1 025 Kč (1 211 Kč)
1 025 Kč (1 211 Kč)
Dražitel č.13, 28. 10. 2017 23:48