Žnečky II.
Lept 8,2 x 9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1913. Tisk na ručním papíře.
Páleníček 105.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
425 Kč (502 Kč)
425 Kč (502 Kč)
Dražitel č.35, 28. 10. 2017 23:05