Návhr Ex Libris Jana Urbánka. Žena, růže, knihy.

Kotrba, Emil (1912 - 1983)

Originální kresba perem tuší 17,8 x 12 cm. Signováno iniciálou vpravo uprostřed, nedatováno. Ruční papír.

Chagall VI., str. 112 - 113.

Kresby, Ex Libris

300 Kč (354 Kč)