Návhr Ex Libris Jana Urbánka. Žena, růže, knihy.
Originální kresba perem tuší 17,8 x 12 cm. Signováno iniciálou vpravo uprostřed, nedatováno. Ruční papír.
Chagall VI., str. 112 - 113.
Kresby, Ex Libris
Kresby, Ex Libris
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)